HACK PRANKS

Hackeri používajú čoraz rafinovanejšie finty. Dokáže ich Expl0ited odhaliť, alebo ho Yablko dobehne?
Pozri si ich spoločný online seriál a uvidíš, ako napríklad zabrániť tomu, aby ti niekto ukradol údaje či vybielil účet, a oveľa, oveľa viac.

Video #5:HACK PRANK na ZÁKAZNÍKOV WAFLANDU

V predošlých častiach sa Expl0ited vždy stal obeťou Yablkových hackovacích žartíkov, no tentokrát sa pridal na jeho stranu. Pozrite si, ako si táto dvojka vychutnala okrem sladkých waflí aj nič netušiacich zákazníkov.

Video #4: Ako mi HACKLI a UKRADLI INSTAGRAM ...

Youtuber Expl0ited si vychutnával voľný deň oddychovaním v posteli. Vôbec netušil, že jeho instagramový účet mal v rukách náš bradatý hacker Yalbko. Ako získal meno a heslo od Explovho účtu?

Video #3: TOP 10 najvtipnejších SMS konverzácií

Pamätáte si, ako Yablko objednal Expl0itedovi 100 pízz? Nebola to však jediná vec, ktorú mu vtedy s mobilom vyparatil. Opäť sa pobavil na jeho účet a nebol v tom sám.

Video #2: Unboxing ZÁHADNÉHO balíku

Peťkovi alias Expl0itedovi jedného dňa pred domom pristála záhadná krabica s ešte záhadnejším popisom. Čo sa v nej skrývalo? Nie je prekvapením, že za všetkým bol opäť jeho „kamoš“ Yablko.

Video #1: 100 pízz PRANK

Expl0ited si myslel, že prežíva najlepší deň vo svojom živote. Veď kto by sa nepotešil, keby mu priamo domov prišlo 100 pízz zadarmo? Aj keď, ono to vlastne tak zadarmo úplne nebolo…